درباره کاسپین کالا

001-wifi-min

خرید از فروشگاه اینترنتی

درباره کاسپین کالا، توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نوتر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فروشگاه اینترنتی کاسپین کالا

درباره کاسپین کالا، ما با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کاسپین کالا محسوب می‌شود. کاسپین کالا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با به‌کارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. درباره کاسپین کالا و طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کاسپین کالا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت کاسپین کالا و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در کاسپین کالا بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌ روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت کاسپین کالا، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

002-diagram-min
025-shopping basket-min

فعالیت کاسپین کالا

درباره کاسپین کالا: کاسپین کالا یک فروشگاه اینترنتی چند فروشندگی است. این بدان معنی است که فروشندگان فیزیکی و سنتی  میتوانند از سراسر ایران با عضویت در فروشگاه اینترنتی کاسپین کالا ، کالا و خدمات خود را به‌صورت آنلاین بفروشند. مشتریان می توانند با خیال آسوده خرید کنند زیرا کاسپین کالا تمام فروشندگان را احراز هویت میکند و با آنها قرداد تنظیم میکند. درباره کاسپین کالا تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت می کند و به آن پایبند است. فروشگاه کاسپین کالا همیشه تلاش میکند تا با هموارسازی فروش اینترنتی کالا برای فروشندگان و خریداران خاطره ای خوش از خرید آنلاین بسازد.

کشب درآمد از کاسپین کالا

درباره کاسپین کالا و فروشندگان عزیز می توانند از دو طریق در فروشگاه اینترنتی کاسپین کالا فعالیت داشته باشند.

  1. فروش مستقیم از طریق پنل فروشندگان
  2. فروش محصول فروشگاه از طریق پنل بازاریابی

فروشنده شوید به کسب و کار های فیزیکی این امکان را به شما می دهد تا محصولات خود را به طور مستقیم در سایت کاسپین کالا به فروش برسانید.

پنل بازاریابی برای کسانی مناسب است که کسب و کار فیزیکی و محصولی برای فروش ندارند ولی میتوانند از طریق بازاریابی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه کسب درآمد کنند.

042-open-min