پنل فروشندگی کاسپین کالا

فروشنده شوید
کاسپین کالا تنها 5 تا 8% از درآمد حاصل از هر فروش را از شما دریافت می‌کند.
این فقط یک درصد کوچکی از کسب درآمد شماست.

کاسپین کالا تنها 8% از درآمد حاصل از هر فروش را برمی‌دارد که 5% این مبلغ صرف تبلیغات محصولات و برای بروزرسانی و پیشرفت سایت و اپلیکیشن  هزینه می‌شود. اما اگر شما در پنل بازاریابی کاسپین کالا عضو شوید می‌توانید برای تمامی محصولات سایت کاسپین کالا تبلیغ کنید و در صورت فروش هر محصول از طریق بازاریابی شما، هزینه تبلیغات (3% قیمت محصول) به حساب شما واریز می‌شود.

کلیه فروشندگان محصولات می‌توانند محصولات خود را در انواع دسته‌بندی‌های سایت کاسپین کالا عرضه کرده و بفروش برسانند.
یک عرضه و هزاران فروش در انتظار شماست…
این کار ساده‌ترین راه درآمدزایی است! کافیست لینک بازاریابی خود را ایجاد کنید و هر محصولی را که دوست دارید بازاریابی کنید! 3 درصد مبلغ فروش هر محصول را برای شماست.

در اینجا برخی از سوالات رایج در مورد فروش در کاسپین کالا وجود دارد

عضویت در فروشگاه کاسپین کالا و خرید و فروش محصولات در آن رایگان است. از فروش هر محصولی در سایت کاسپین کالا، 95% مبلغ فروش به حساب فروشنده واریز شود و 5% این مبلغ به خاطر هزینه­‌های تبلیغات و بروزرسانی سایت کسر می‌شود. ولی اگر این فروش بخاطر بازاریابی و تبلیغات خود فروشنده باشد، تنها 3% از مبلغ فروش کسر شده و 97% مبلغ باقیمانده به حساب فروشنده واریز می‌شود. و اگر این فروش از طریق لینک بازاریابی یکی از مشتریان باشد، 95% مبلغ فروش به حساب فروشنده، 3% به حساب مشتری بازاریاب و 2% به حساب کاسپین کالا واریز می‌شود.

نه، ثبت اطلاعات کارت بانکی در ابتدای ایجاد فروشگاه ضروری نیست. اما با ایجاد فروشگاه، بارگذاری محصولات و تحویل سفارشات مشتریان؛ درآمد حاصل از سفارشات دریافتی پس از یک ماه قابل انتقال به حساب بانکی شماست. برای انتقال درآمد حاصل از فروش به حساب بانکی لازم است یک حساب بانکی در قسمت پرداخت از منوی تنظیمات پنل فروشندگی ثبت کنید. دقت شود که نام صاحب حساب بانکی با نام فروشنده و عکس کارت ملی بارگذاری شده باید تطابق داشته باشد تا برداشت وجه انجام شود. تمامی نقل و انتقالات مالی از درگاه امن زرین پال انجام می‌شود.

سایت کاسپین کالا یک سایت تخصصی در زمینه فروش است. تمامی فروشندگان گرامی که در زمینه فروش فیزیکی محصول فعالیت دارند می‌توانند به عنوان فروشنده در سایت کاسپین کالا ثبت نام کرده و محصولات خود را در ذیل دسته‌بندی محصولات فروشگاه بارگذاری کرده و بفروش برسانند. در صورتی عدم وجود دسته‌بندی  مناسب برای محصول می‌توانید با پشتیبانی سایت برای افزودن دسته‌بندی مورد نیاز خود تماس بگیرید.

فرایند پرداخت امن کاسپین کالا، یک ضمانت محکم برای خریداران و فروشندگان می‌باشد. به طوری که همگان با توجه به شفافیت و امنیت پرداخت‌ها با آرامش بتوانند به خرید و فروش بپردازند.
فرایند پرداخت امن بدین شرح است که هنگام خرید محصول، هزینه کامل از مشتری دریافت می‌شود. اما این مبلغ تا زمانی که فروشنده محصول را مطابق عکس بارگذاری شده در سایت، ارسال نکند؛ به حساب فروشنده واریز نخواهد شد و در حساب بهاچار به صورت امانت نگهداری می‌شود. با این فرایند
مشتریان میتوانند با خیالی آسوده از تحویل محصول، خرید کنند و فروشندگان هم با ضمانت تحویل محصول، میزان جذب مشتری و فروش خود را رو چند برابر کنند.
ایجاد یک فروشگاه در کاسپین کالا کاری ساده‌ است. کافیست یک حساب کاربری ایجاد کنید و  گزینه من یک فروشنده هستم را علامت بزنید تا اطلاعات خود را ثبت کنید. (اگر از قبل حساب کاربری دارید، در پنل کاربری بر “فروشنده شوید” کلیک کنید.) سپس اطلاعات حساب خود را وارد کنید. همچنین لازم است به قسمت تایید حساب کاربری در داشبورد فروشندگان رفته و با بارگذاری کارت ملی و تایید شماره تلفن همراه خود، حساب فروشگاه خود را تایید کنید. در نهایت با بارگذاری محصولات فروشگاه خود را تکمیل و فروش خود را آغاز کنید. برای کمک به مراحل ساخت فروشگاه می‌توانید از انتهای همین صفحه فیلم‌های راهنمای ساخت فروشگاه را تماشا کنید.
 

زمان شروع کسب درآمد است.

فروشنده شوید